VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

 

VİZYONUMUZ


Akılcı, yaratıcı ve ilerici bakış açımız ile kişiler ve kurumsal firmalar tarafından sanata dair her alanda tercih edilen bir marka olmak.

 

MİSYONUMUZ

 

İlkeli, etik ve dürüst hizmet anlayışı ile yola çıktık. Emeğin koruyucusu ve savunucusuyuz. Ne yazık ki dört bir yanımız sanatsal yaratımdan yoksun nesnelerle görüntü kirliliğine sebep olmakta... Meydanlar ruhsuz. Evler kişiliksiz. Neden mi varız? İşte tam bu noktada çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz: Biz sanata bakışı, sanatsal algıyı tamamen değiştirmek istiyoruz. Ekibim ve ben sanatçıların yaratıcı çabalarına dikkat çekerek, ulusal arenada kişileri ve kurumları sanata değer veren bir bilinç düzeyine taşımayı hedefliyoruz. Uluslar arası arenada ise hedefimiz, Türk Sanatını tanıtarak uygun bir pazar yaratmak stratejisi üzerine olacaktır.

Doğru alanda doğru projeler sunarak, akılcı çözümler üretmeyi planlıyoruz. Emeğin hak ettiği yere ulaşması için çabalarsak, ona verilecek maddi değerin kendini doğal olarak bulacağına inanıyoruz. Çağdaş Türk Sanatçılarına ait tamamı orijinal geniş bir portföyü, imzalı, sertifikalı ve faturalı olarak alıcısına ulaştırıyoruz. ‘Atölyeden’ sanat yapıtı sloganıyla yola çıktık. Odak noktamız, sanat yapıtının üretildiği atölyeden direkt olarak alıcısına ulaştırılmasının organizasyonu ve lojistiği üzerinedir. Bu bağlamda sadece yurt içine değil, dünyanın dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

 

Öte yandan kurumlara sanatsal organizasyonlar, sanat danışmanlığı, ekspertiz ve yıl sonu değerleme gibi konularda profesyonel hizmetler sunmak için buradayız. Hepsi kendi alanında uzman bir ekspertiz kadrosu ve profesyonel mali danışmanlarla çalışıyoruz. Kişiye özel butik çalışmalardan kurumsal projelere değin her aşamada sizlere destek olmak için yanınızdayız.